Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Witamy w Świetlicy pod Dębem. Nareszcie spotkaliśmy się osobiście. Mamy nadzieję, że taką możliwość będziemy mieli długi, długi czas. Żeby tak było musimy wszyscy pamiętać o ogólnych zasadach higieny – każdy uczeń powinien pamiętać o częstym myciu rąk, szczególnie po przyjściu do szkoły, przed jedzeniem i po skorzystaniu z toalety oraz o ochronie podczas kichania i kaszlu. Należy też pamiętać  o unikaniu dotykania oczu, nosa i ust. Obecnie mamy wspaniałą pogodę, która pozwala nam spędzać dużo czasu na placu zabaw więc wykorzystajmy te ostatnie chwile na świeżym powietrzu. Mimo wszystkich obostrzeń chcielibyśmy zorganizować Wam w świetlicy ciekawe zajęcia. W planie mamy różne spotkania, konkursy, imprezy, zajęcia plastyczne oraz spotkania z ciekawą książką.

Życzymy Wam udanego, nowego roku szkolnego.

Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze !