Ambroży Kleks i Adaś Niezgódka w naszej szkole!

13 maja 2024r. uczniowie z klas II wzięli  udział w zajęciach, które są realizowane w ramach akcji „Rodzice czytają dzieciom”, mającej na celu rozpropagowanie czytelnictwa wśród młodszych dzieci i ich rodziców. Nasze zaproszenie do głośnego czytania  tym razem przyjął  Ambroży Kleks (Pan Mariusz Machała) i Adaś Niezgódka  (Antoni – uczeń z klasy IId). Tato wraz z synem wspólnie przeczytali fragment książki Jana Brzechwy pt. „Akademia Pana Kleksa”  i poczęstowali uczestników słodkimi piegami.  O oprawę muzyczną zatroszczyła się mama Antka – Pani Dorota Machała.  Spotkanie było dla dzieci okazją do wspaniałej zabawy z książką, a na przyszłość zachętą do rozbudzenia zainteresowań czytelniczych.
Rodzicom Antoniego –  Państwu Machałom dziękujemy za zaangażowanie i odwiedziny.

Organizatorzy spotkania: Anna Frąckiewicz, Małgorzata Szeliga, Ewa Zajączkowska