Kulinarne warsztaty

W ramach miesiąca zdrowego odżywiania, w świetlicy starej i nowej szkoły, odbyły się warsztaty kulinarne, w których uczestniczyły dzieci z kl. IIb, IId, IIIb.  Mama naszej koleżanki, pani Nachtman, przyniosła specjalne urządzenie, w którym przyrządzała nam zdrowe przekąski. Mieliśmy okazję spróbować pasty z białego sera i suszonych pomidorów, nutelli  z orzechów i czekolady, lodów z mrożonych truskawek oraz napojów ze świeżych owoców. Wszystkie te smakołyki powstawały na naszych oczach, za wyjątkiem chleba na zakwasie z pełnoziarnistej mąki, który upiekła w domu p.Ala. Mogliśmy również zrobić coś samodzielnie. Były to ciasteczka z płatków owsianych, które zrobiliśmy pod czujnym okiem p.Ali. Upieczone ciastka znikały z talerza w zawrotnym tempie.

2019-03-26
Gminny Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej.
2019-03-25
Konkurs Poezji Irandzkiej
2019-03-24
Likwidacja oddziałów przedszkolnych

Uchwała w sprawie likwidacji oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich w załączniku.

2019-03-24
Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2019/2020