W bajkowym świecie

Miesiąc listopad upłynął pod znakiem BAJKI. Czas spędzaliśmy czytając baśnie różnych autorów, rozwiązując bajkowe zagadki i rebusy oraz wykonując ilustracje do poznanych bajek.W ramach spotkań z bajką zaprosiliśmy specjalnych gości,którzy przyjechali do nas ze spektaklem teatralnym pt. „Czerwony kapturek”. Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie i występujący w nim aktorzy. Dzieci chciały pochwalić się  gościom własnymi strojami więc zaprezentowały „ bajkowy pokaz mody”, podczas którego przebrały się za postacie z ulubionych bajek. Spotkanie z bajką zakończyliśmy wspólną zabawą ruchową do piosenki „Krasnoludek”.

2019-03-26
Gminny Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej.
2019-03-25
Konkurs Poezji Irandzkiej
2019-03-24
Likwidacja oddziałów przedszkolnych

Uchwała w sprawie likwidacji oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Żernikach Wrocławskich w załączniku.

2019-03-24
Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2019/2020