PRACOWNICY SZKOŁY                                                         

 

 MGR  ALEKSANDRA TOMASICZEK - DYREKTOR SZKOŁY

              

 mgr Izabela Wesoły - Wicedyrektor szkoły - nauczyciel matematyki

 mgr Elżbieta Wujczak - Wicedyrektor szkoły - logopeda

mgr Joanna Zych - kierownik świetlicy

 

 

KADRA NAUCZYCIELSKA 

                                     

mgr Agnieszka Mikulska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 1a

mgr Małgorzata Szeliga - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 1b

mgr Ewelina Nowak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 1c

mgr Agata Raszewska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 1d

mgr Anna Bykowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 2a

mgr Monika Szymańska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - Wychowawca klasy 2b

mgr Magdalena Romanowicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - Wychowawca klasy 2c    

mgr Anna Łobos - Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy  3a

mgr Magdalena Czajkowska - Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 3b

 mgr Paulina Gibki - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - wychowawca klasy 3c

mgr Marcin Ulejczyk - nauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 4a

mgr Joanna Zych - nauczyciel geografii - wychowawca klasy 4b

mgr Iwona Wróblewska - nauczyciel języka polskiego - wychowawca klasy 5a

mgr Agnieszka Rogowska - nauczyciel przyrody, wychowawca klasy 5b 

mgr Izabela Han - nauczyciel matematyki, chemii - wychowawca klasy 5c

mgr Aleksandra Marszałek - nauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 6a

mgr Iwona Kurowska - nauczyciel plastyki i muzyki - wychowawca klasy 6b

mgr Małgorzata Pinkowska - nauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 6c

mgr Paweł  Wilamowski - nauczyciel języka angielskiego i historii - wychowawca klasy 6d

mgr Bartosz Smoleń - nauczyciel wychowania fizycznego - wychowawca klasy 7a

mgr Jolanta Gajęcka - Pęciak - nauczyciel języka niemieckiego - wychowawca klasy 7b 

Katarzyna Sosnowska - Pawluk - nauczyciel języka angielskiego - wychowawca klasy 7c

mgr Anita Mikielewicz - nauczyciel języka angielskiego - wychowawca klasy 8a

mgr Ewa Szczudło - nauczyciel historii - wychowawca klasy 8b

mgr Katarzyna Bestecka - nauczyciel  religii

mgr Maria Demkiewicz - nauczyciel języka polskiego

mgr Piotr Dziedzic - nauczyciel wychowania fizycznego

mgr Anna Frąckiewicz -  nauczyciel języka polskiego i bibliotekarz

mgr Justyna Jurczak - nauczyciel wspomagający, nauczyciel plastyki 

mgr Krzysztof Kossek - nauczyciel informatyki

mgr Agnieszka Laskowska - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa 

Edyta Nowakowska - Laks - nauczyciel języka polskiego

mgr Izabela Obrał - nauczyciel matematyki

mgr Bożena Pelińska - logopeda    

dr Monika Piwowarczyk - nauczyciel fizyki

 mgr Teresa Rotter - nauczyciel historii, geografii, biologii i przyrody

mgr Wojciech Sitek - nauczyciel matematyki

Aleksandra Strzelczyk - Wilczyńska - nauczyciel języka niemieckiego

mgr Patrycja Tomala - nauczyciel wspomagający

 mgr  Grzegorz Zajączkowski - nauczyciel religii i WOS - u



mgr  Magdalena Bazylewicz - nauczyciel świetlicy

mgr Beata Bubnel - nauczyciel świetlicy

mgr Natalia Ciróg - nauczyciel świetlicy

mgr Alicja Filo - nauczyciel świetlicy    

mgr Ewa Mączyńska - nauczyciel świetlicy

 mgr Iwona Stanisławowska - nauczyciel świetlicy

                                                                   

                                         


PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Sekretariat

 

Elżbieta Skurzyńska  -  sekretarz szkoły

Iwona Bagińska  -  kadry

Ewa Pawełczyk - Pielęgniarka szkolna

 

                                                                                                                  

Obsługa

  • Elżbieta Czerwińska - portier
  • Katarzyna Kukułka - pracownik obsługi
  • Liliana Bagińska - pracownik obsługi
  • Agnieszka Rumijewska - pracownik obsługi
  • Małgorzata Staroń - pracownik obsługi
  • Walentyna Madejska - pracownik obsługi
  • Małgorzata Olesińska - pracownik obsługi
  • Marzena Kucharska - pracownik obsługi
  • Ewa Opalińska - pracownik obsługi
  • Mariusz Szawan - konserwator

 

 

2019-09-30
List od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
2019-09-18
Nauka programowania
2019-09-17
Klub Samuraj

Kim jesteśmy?

Klub Samuraj to największy klub sportowy w Polsce. Od 10 lat prowadzimy zajęcia z Taekwondo w oparciu o autorskie programy szkolenia.


Czytaj więcej

2019-08-30
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 busy

2010 © Szkola Podstawowa w Zernikachach Wroclawskich. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ul. Kolejowa 7a Żerniki Wrocławskie, 55-010 Św. Katarzyna
tel/fax: +48 71 311 32 19, e-mail: sp.zerniki.wr@interia.pl
Projekt i wykonanie: elitemedia.pl