2019-11-14

zobacz więcej...

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz.

Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować.

Bowiem dawać to nie znaczy tracić"

[Antoine de Saint-Exupéry]

W naszej szkole, przez cały październik, trwała akcja pod hasłem „Podziel się książką”.

Państwa pomoc, życzliwość i wsparcie okazało się nieocenione. W projekcie wzięło udział 66 osób, które zostały symbolicznie nagrodzone dyplomem i mini prezentem.

Dzięki Państwu możemy realizować nasze plany dotyczące rozwoju czytelnictwa wśród uczniów, poprzez ciągłe bogacenie księgozbioru biblioteki szkolnej.  Książki przekazane naszej szkole zostały wpisane do księgozbioru biblioteki (w ilości 264 sztuk). Część książek trafi do uruchamianego, w pomieszczeniu świetlicy szkolnej, „kącika czytelniczego”. Przekazując książki do biblioteki, darowaliście Państwo im nowe życie, ale przede wszystkim daliście Waszym dzieciom przykład umiejętności dzielenia się z innymi.

Dziękuję

Anna Frąckiewicz

2019-12-02
KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI
2019-11-25
Wycieczka do Zakładu Gospodarowania Odpadami w Gaci.
2019-11-14
2019-10-29
Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych